Продан Андрій Михайлович

Освіта:

У 2012 році закінчив ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України». З 2012 року по 2015 рік проходив інтернатуру по «Хірургія» на базі Тернопільської міської комунальної лікарні №2 та на базі кафедри хірургії факультету післядипломної освіти ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України».

За час перебування в інтернатурі навчався в магістратурі та в 2015 році здобув науковий ступінь «Магістра» медицини з фаху «Хірургія». З вересня 2015 року по серпень 2017 року навчався в клінічній ординатурі з фаху «Хірургія» на базі кафедри хірургії ННІ ПО ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України».

З вересня 2017 року по серпень 2018 року старший лаборант кафедри хірургії ННІ ПО ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України».

З вересня 2018 року по даний час асистент ціє ж кафедри.

Наукова діяльність:

Кандидат медичних наук з 2018 року. Тема дисертаційної роботи «Лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок асоційованої з недиференційованою дисплазією сполучної тканини». Є автором 18 науквих праць, отримав 2 патентів на винахід.

Основні напрямки наукової діяльності: флебологія, герніологія, малоінвазивна хірургія

Нагороди:

Грамота голови Тернопільської обласної державної адміністрації (2018 р.).

Членство у наукових товариствах:

Член асоціації хірургів Тернопілля.